StarUPS ST33 DSP 10 - 400 kVA

Spausdinti
Su pristatymu kurieris už 0,00 €
Su pristatymu Paštas už 0,00 €
Aprašymas

Trifaziai "StarUPS ST33DSP" serijos maitinimo šaltiniai buvo suprojektuoti tiekti šiuolaikines, centralizuotas kompiuterines sistemas, didelius serverius, pramoninės automatikos prietaisus, telekomunikacijų įrenginius, bankines ir medicinines sistemas. Dėl sąlygų, taikomų naujausių technologijų ir valdymo algoritmų, jie teikia patikimas ir nenutrūkstamas maitinimo šaltinis kritiniams imtuvams.

Typ UPSProducentMoc wyjściowa[kVA]Karta katalogowa
ST33DSP10 StarUPS 10 pobierz
ST33DSP15 StarUPS 15 pobierz
ST33DSP20 StarUPS 20 pobierz
ST33DSP30 StarUPS 30 pobierz
ST33DSP40 StarUPS 40 pobierz
ST33DSP60 StarUPS 60 pobierz
ST33DSP80 StarUPS 80 pobierz
ST33DSP100 StarUPS 100 pobierz
ST33DSP120 StarUPS 120 pobierz
ST33DSP160 StarUPS 160 pobierz
ST33DSP200 StarUPS 200 pobierz
ST33DSP250 StarUPS 250 pobierz
ST33DSP300 StarUPS 300 pobierz
ST33DSP400 StarUPS 400 pobierz

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

Nominali galia: nuo 10 iki 400 kVA

Įvesties įtampa: 400/230 V AC, 50 Hz, 3 fazė

Išėjimo įtampa: 400/230 V AC, 50 Hz, 3 fazė
(pasirenkama išėjimo įtampa: 230 V AC, 1-fazė 10-40 kVA galia)

Laikymo laikas: 8-15 min su galimybe pratęsti

Technologija: on-line, dvigubas apdorojimas

Vykdymas: lėtai stovintis


PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

"StarUPS ST33DSP" serijos "on-line" įrenginiai yra pagaminti dvigubo pokalbio technologijoje.
Sumažinti sudėtinių dalių, SMD technologija naujausios kartos IGBT lygintuvas ir keitiklio, nes jie yra patikimas tiekimo kritinių imtuvų tiksliai stabilizuotų išėjimo įtampa.

Funkcionalumą ir tinkamą veikimą užtikrina:

    
įvairią įtampą,
    
didelis atsparumas nelinijinėms
    
elektroninis ir rankinis aplinkkelis
    
maži matmenys
    
žemas akustinio triukšmo lygis
    
paralelinio darbo galimybė,
    
pažangus akumuliatoriaus valdymas
    
mažos montavimo ir eksploatacijos išlaidos.

Iš IGBT lygintuvas taip pat galima naudoti, kad sumažinti įėjimo srovės harmonikų iki <4% lygio ir gauti įvesties galios koeficientas 0,99 teikti puikiai tinka prie tinklo ar generatoriaus.

BATERIJOS

Dėl akumuliatorių svarbos tinkamai veikiant elektros energiją, buvo naudojama speciali jų valdymas. Nepriklausomas maitinimo šaltinis suteikia baterijas puikias įkrovimo sąlygas, atsižvelgiant į esamą aplinkos temperatūrą, kuri gerokai pratęsia jų eksploatavimo laiką. Be to, baterijos yra apsaugotos nuo per didelės iškrovos ir bangų srovių. Dėl pažangių stebėjimo ir automatinių bandymų vartotojas nuolat gauna informaciją apie baterijų būklę: įkrovos lygį, srovę ir įtampą. Baterijos ilgai tarnauja, o vartotojas iš anksto informuojamas, kad juos reikia pakeisti. Atsargumo laikas gali būti pratęstas iki kelių valandų po papildomų akumuliatorių spintelių prijungimo.

KOMUNIKACIJA IR VALDYMAS

LED indikatorių rinkinys aiškiai informuoja apie dabartinę įrenginio veikimo būklę. Skystųjų kristalų ekranas leidžia peržiūrėti dabartinius UPS operacijos parametrus, taip pat pateikia signalų istoriją. EPO avarinis jungiklis užtikrina bendradarbiavimą su priešgaisrine sistema. RS232 ryšio prievadas, SNMP adapteris (papildomai pasirenkamas papildomas) ir potencialių kontaktų komplektas (papildomai pasirinktinai) su UPS monitoriaus programine įranga nuotoliniam stebėjimui ir įrenginių valdymui.

APSAUGA IR PATIKIMUMAS

Automatinis vidinis komponentų bandymas, pastovus ventiliatorių priežiūra, vidinis statinis ir rankinis apvadas padidina UPS funkcionalumą ir patikimumą. Vidaus įtampos filtrai papildomai apsaugo maitinimo šaltinį nuo trukdžių ir pernelyg didelių tinklo. Galimybė lygiagrečiai eksploatuoti leidžia statyti UPS sistemą su didesniu galingumu ir patikimumu.

GALIMYBĖS

Baterija spinta, lentyna baterija, baterijos apsaugotos organinis stiklas Rack, lygiagrečios, SNMP atskirti aplinkkelio įjungimo, nuotolinio valdymo pultas, papildomas filtrai THDCL, kitos įtampos IO., Papildomas maitinimo šaltinis apkrova, temperatūros kompensavimas nukreipimo modemas , RS485 komunikacijos programinės įrangos, pranešimas, GSM, gamybos rinkinys, išėjimas galvaninė izoliacija transformatorius, EPT DC paslaugų planas, pailgintos garantijos.

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra