Augantis elektros energijos poreikis žemės ūkyje prisidėjo prie konkretaus tipo elektros generatoriaus, kuris yra agregatas, varomas PTO - ūkio traktoriaus galios veleno, sukūrimo.
 

Žemės ūkio agregatų charakteristikos.
Žemės ūkio agregatų charakteristikos.
Svarbiausi žemės ūkio agregatų pranašumai yra šie:
> paprasta konstrukcija
> tvirtas rėmas, kuris gali būti tvirtinamas prie traktoriaus galinės trijų taškų pakabos,
tai yra trijų taškų pakabos sistema,
> efektyvus generatorius su pavara, reguliuojančia veleno sukimąsi
iki reikiamo generatoriaus greičio
Visi šie elementai kartu sudaro beveik priežiūros nereikalaujantį, paprastą ir patogų elektros generatoriaus tipą. Tuo pačiu metu dėl tikslios konstrukcijos galima tiekti universalius žemės ūkyje naudojamus įrenginius, tokius kaip: melžimo robotai, tiektuvai, ventiliatoriai, siurbliai ir daugelis kitų.
Dauguma šiuo metu turimų galios blokų, maitinamų iš PTO, turi skaitmeninį įtampos stabilizavimą. Tai leidžia saugiai maitinti net jautriausius elektroninius modulius, kurie vis dažniau komplektuojami su moderniais žemės ūkio įrenginiais.Generatoriaus agregato, maitinamo iš GTV, veikimas
Generatoriaus, maitinamo iš GTV, valdymas iš esmės yra labai paprastas ir intuityvus. Pradedame nuo komplekto prijungimo prie traktoriaus GTV ir tritaškio kablio. Kitas žingsnis – užvesti traktorių ir perduoti galią velenui, blokuojant jo formą ir nustatant ją taip, kad agregatas pasiektų 52 Hz dažnį. Tada įrenginiai, kuriuos norime maitinti, yra prijungiami prie lizdo, padidina saugumą ir mėgaujasi nepriklausomybe maitinimo šaltinyje.
Žemės ūkio agregatų privalumai.
PTO generatorius yra idealus sprendimas ne tik žemės ūkiui, bet ir visur, kur turime traktorių, norime turėti patikimą ir greitą prieigą prie elektros. Kiekvienas iš šių agregatų tipų turi paprastą valdymo pultą su ekranu. Jis informuoja apie pagrindinius parametrus, tokius kaip: dažnis, galia, įtampa, intensyvumas, variklio darbo valandos.
PTO varomo generatoriaus pirkimas yra puikus kainos ir siūlomos elektros energijos kiekio santykis. Tai daug pigiau nei agregatai su savo varikliais. Platus galios diapazonas nuo 14 kW iki virš 60 kW leidžia patenkinti daugumos klientų, ieškančių tokio tipo sprendimo, poreikius.


   
Norėdami gauti išsamios informacijos, kviečiame susisiekti su mūsų techniniais ir komerciniais konsultantais.

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Generatorius AGROVOLT

Top 10 prekių

Pardavimo kaina2795,10 €
Pardavimo kaina be mokesčių2310,00 €
Mokesčių suma:485,10 €
Pardavimo kaina4658,50 €
Pardavimo kaina be mokesčių3850,00 €
Mokesčių suma:808,50 €
Pardavimo kaina3263,37 €
Pardavimo kaina be mokesčių2697,00 €
Mokesčių suma:566,37 €
Pardavimo kaina3146,00 €
Pardavimo kaina be mokesčių2600,00 €
Mokesčių suma:546,00 €