Transformatoriai elektros instaliacijai statyti

TTS TRANSFORMATORIAI
SU ĮJUNGIMO POWER nuo 300VA iki 100kVA
SAUGUS ELEKTRONINIO BŪSTO MAITINIMO ŠALTINIS BUDOWNICTWIE

 
CHARAKTERISTIKOS SAVYBĖS

Joms būdinga:
• Mažas svoris
• Maži matmenys
• Atsparus smūgiams polikarbonato korpusas
• Atsparumas sunkioms išorinėms sąlygoms

 

 

 
Apsauga nuo elektros šoko


"Trafo Tech" bendrovė sukūrė specialių atskyrimo transformatorių, skirtų elektriniams įrankiams, šeimą, užtikrinančią 100% apsaugą nuo elektros šoko. Transformatorių būklė yra į korpusą ir įrengtas su jungiamuoju kabeliu kištukinį lizdą-šoninės įvesties išėjimo pusėje ir nešimo rankenos.
Pagamintos dvi versijos: su automatine perkraunama apsauga ir be saugiklio

Naudojant elektrinius įrankius yra ypač didelis elektros smūgio pavojus. Tai užtrunka tik nepasitenkinimo momentu, pakanka sugadinti elektrinį įrankį, kad susidarytų elektros smūgis. Elektrinių įrankių naudojimas statyboje yra ypač pavojingas.

Standartinės specifikacijos elektros laidų pastatų numatyta elektros atskyrimas / skiriamąjį transformatorių naudojant izoliacijos klasės II / vieną elektros grandinę, siekiant išvengti esamą rażeniowym liesti atviros laidžiosios dalys, kurios gali būti pagal įtampos kaip žalos izoliacijos rezultatas. Kai imtuvas yra atskirtas / naudojant transformatoriaus / izoliaciją sugadinimo į darbą atveju rażeniowy neturi dabartinių srautų, kadangi nėra uždaros.

Reikėtų pabrėžti, kad elektros atskyrimo / izoliacijos naudojimas pagal vieną transformatoriumi / elektrine grandine / yra tik 100% veiksminga apsauga nuo elektros šoko.
PASTABA

 

 

Kiekvienais metais šalyje yra apie 45 tūkst. Nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia elektros šokas, įskaitant apie 200 mirčių ir apie 25 tūkstančius žmonių, dėl kurių negalėjo dirbti mažiausiai 29 dienas. Naudojant elektrinius įrankius atsiranda daugiau kaip 50% nelaimingų atsitikimų. Darbo kodekse kiekvienas darbdavys nustato būtinybę užtikrinti darbo saugą, kai nelaimingas atsitikimas įvardija pareigą atlikti tam tikrą procedūrinę ir techninę veiklą bei materialinę ir teisinę veiklą. Kiekviena avarija, kurią sukelia elektros šokas, yra žmogaus tragedija ir daug problemų darbdaviui.