Smart-UPS 1 - 5 kVA

Spausdinti
Su pristatymu kurieris už 0,00 €
Su pristatymu Paštas už 0,00 €
smart-ups-frontjpg[1]
smart-upsjpg[1]
starups-coverjpg1[1]
Aprašymas

Apdovanojimai "Smart-UPS®" maitinimo šaltiniai yra puikus UPS, skirtas apsaugoti misijai svarbius serverius, balso ir duomenų tinklus, POS terminalus, bankomatus ir atgalines sistemas bankuose ir mažmeninės prekybos tinkluose. Didelis realus išėjimo galingumas (vatais), ilgas veikimo laikas, sinusinis išėjimo signalas, 16 segmentų LED indikatorius ir protingos baterijos valdymo funkcija suteikia "Smart-UPS" pirmaujančią serverio klasės UPS. Pateikta "PowerChute®" valdymo programinė įranga suteikia IT administratoriams patogią galimybę saugiai uždaryti sistemą ir galimybę naudoti UPS valdymo funkcijas.

Typ UPSProducentMoc wyjściowa[kVA]Karta katalogowa
SMT750I APC by Schneider 0,75 pobierz
SMT1000I APC by Schneider 1 pobierz
SMT1500I APC by Schneider 1,5 pobierz
SMT2200I APC by Schneider 2,2 pobierz
SMT2700I APC by Schneider 2,7 pobierz

"APC Smart-UPS®" maitinimo blokas apsaugo svarbiausius duomenis, suteikiant patikimą maitinimo šaltinį, atitinkantį tinklo reikalavimus. Tai siūloma tradiciniuose bokšto būstuose arba būstuose, optimizuotuose montuoti spintoje.

Papildomos valdymo funkcijos taip pat prieinamos per "SmartSlot" lizdą, pagal kurį galite įdiegti papildomus priedus, kad padidintumėte UPS našumą. "APC Smart-UPS" yra visiškai nemokama visą parą teikiama techninė pagalba. Tai lieka pramonės standartas visiems tinklo UPS. Daugiau nei 10 milijonų visame pasaulyje įdiegtų įrenginių ir daugiau nei 15 metų rinkos dalyvių reiškia, kad "Smart-UPS" yra patikimas pramonės pasitikėjimas kritinėmis misijomis.

Galinga serverių ir balso ir duomenų perdavimo tinklo apsauga nuo galingumo. Iki šiol įdiegta daugiau nei 10 milijonų - galite mums pasitikėti

 

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra