FERIS sp.z o.o. yra inovatyvių produktų, sukuriančių daugiafunkcinę šildymo ir vėsinimo sistemą, tiekėja, užtikrinanti patogumą, taupymą ir patogumą naudojantis centrine šildymo / vėsinimo sistema. FERIS sistemą sudaro:
- naujos kartos lenkų šilumos siurbliai, sukurti versijoms, skirtoms agresyvioms atmosferos sąlygoms: monoblokas, evi, split, pramoninis dvigubas kompresorius, taip pat antžeminiai įrenginiai
- kapiliariniai kilimėliai, šildymo ir aušinimo sistema bei visa įrengimo sistema
- „iFERIS“ mobilioji sistema šilumos siurblių valdymui ir diagnostikai
- termodinaminiai paslėpti radiatoriai, sieninis fazinis šildymas
- rekuperatoriai, kurių našumas yra 350–100 m3 / h
- daugiafunkciai buferiniai rezervuarai, šilumokaičiai, karšto vandens rezervuarai
- komforto valdymo sistema: šildymas, vėsinimas, vėdinimas ir rekuperacija
FERIS šilumos siurbliai yra naujos kartos prietaisai, pritaikyti Lenkijos klimatui, be katilų, turintys patentuotus šilumokaičius ir greitą „iFROST“ garintuvo atitirpinimo funkciją. Prietaisai aprūpinti inovatyvia mobilia valdymo ir valdymo sistema „iFERIS“, nuotoline diagnostika ir tiesioginiu aptarnavimu.
Kapiliariniai kilimėliai yra moderni šildymo ir vėsinimo sistema, palaikanti temperatūros stabilizaciją 12 mėnesių per metus, maitinama žemos temperatūros terpe, naudojama: lubose, grindyse ir sienose.

Šildymo ir vėsinimo sistema, Feris

 

 

 

 

 

kontaktai

email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel.+37060263730  

Pramonės automatika

Pramonės automatika,
INDUSTRIAL AUTOMATES,
 
MATAVIMO SISTEMOS.


Pasiūlymas

 

Ponios ir ponai

Paprašius, mes projektuojame ir kurkite:

 


• Kompiuterių pramonės valdymo sistemos
• Kompiuterinės, pramoninės matavimo sistemos
• Pramoniniai robotai
• Matavimo automatai
• Elektros pavaros sistemos
• Pneumatinė automatika ir pneumatinės pavaros
• Hidraulinė automatika ir hidrauliniai pavarai


Jei turite idėją, jei norite modernizuoti gaminių gamybą, jei norite įdiegti automatizavimą, mes siūlome pagalbą. Turime ilgametę patirtį projektuojant ir įgyvendinant naujus įrenginius ir technologijas.
Mūsų produkcija ir mūsų nauji statybos sprendimai taiko naujausius pasaulio technologijų ir gamybos metodų pasiekimus.

 
Išsami informacija

tel: 48 095 / 765-64-43
faksas: 48 095 / 765-64-43
El. paštas: infoŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Kviečiame bendradarbiauti

Transformatoriai elektros instaliacijai statyti

TTS TRANSFORMATORIAI
SU ĮJUNGIMO POWER nuo 300VA iki 100kVA
SAUGUS ELEKTRONINIO BŪSTO MAITINIMO ŠALTINIS BUDOWNICTWIE

 
CHARAKTERISTIKOS SAVYBĖS

Joms būdinga:
• Mažas svoris
• Maži matmenys
• Atsparus smūgiams polikarbonato korpusas
• Atsparumas sunkioms išorinėms sąlygoms

 

 

 
Apsauga nuo elektros šoko


"Trafo Tech" bendrovė sukūrė specialių atskyrimo transformatorių, skirtų elektriniams įrankiams, šeimą, užtikrinančią 100% apsaugą nuo elektros šoko. Transformatorių būklė yra į korpusą ir įrengtas su jungiamuoju kabeliu kištukinį lizdą-šoninės įvesties išėjimo pusėje ir nešimo rankenos.
Pagamintos dvi versijos: su automatine perkraunama apsauga ir be saugiklio

Naudojant elektrinius įrankius yra ypač didelis elektros smūgio pavojus. Tai užtrunka tik nepasitenkinimo momentu, pakanka sugadinti elektrinį įrankį, kad susidarytų elektros smūgis. Elektrinių įrankių naudojimas statyboje yra ypač pavojingas.

Standartinės specifikacijos elektros laidų pastatų numatyta elektros atskyrimas / skiriamąjį transformatorių naudojant izoliacijos klasės II / vieną elektros grandinę, siekiant išvengti esamą rażeniowym liesti atviros laidžiosios dalys, kurios gali būti pagal įtampos kaip žalos izoliacijos rezultatas. Kai imtuvas yra atskirtas / naudojant transformatoriaus / izoliaciją sugadinimo į darbą atveju rażeniowy neturi dabartinių srautų, kadangi nėra uždaros.

Reikėtų pabrėžti, kad elektros atskyrimo / izoliacijos naudojimas pagal vieną transformatoriumi / elektrine grandine / yra tik 100% veiksminga apsauga nuo elektros šoko.
PASTABA

 

 

Kiekvienais metais šalyje yra apie 45 tūkst. Nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia elektros šokas, įskaitant apie 200 mirčių ir apie 25 tūkstančius žmonių, dėl kurių negalėjo dirbti mažiausiai 29 dienas. Naudojant elektrinius įrankius atsiranda daugiau kaip 50% nelaimingų atsitikimų. Darbo kodekse kiekvienas darbdavys nustato būtinybę užtikrinti darbo saugą, kai nelaimingas atsitikimas įvardija pareigą atlikti tam tikrą procedūrinę ir techninę veiklą bei materialinę ir teisinę veiklą. Kiekviena avarija, kurią sukelia elektros šokas, yra žmogaus tragedija ir daug problemų darbdaviui.